Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ludzie! Tam było jak wół napisane; NA PODSTAWIE WYKRESU napisz... a nie z głowy i jaka turystyka! OPISANIE WYKRESU I TO WSZYSTKO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dajcie link, bo nie moge znalezc:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sajmon napisał:
Jak można napisać wiekszy przysrost naturalny jak byly obydwa ujemne, trzeba bylo napisac ze jest mniej ujemny niz w lodzi:P
przecież np liczba -5 jest większa od -7
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nic sie nie znacie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
##########fakty.interia.pl/raport/matura-2010/rozwiazania/news/rozwiazania-zadan-z-biologii-p-podstawowy,1475580,6963
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez komentarza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie mnie codziennie zadziwiają
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nic sie nie znacie
dobrze że ty sie znasz ;-p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wykres był o przyroście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
##########fakty.interia.pl/raport/matura-2010/rozwiazania/news/rozwiazania-zadan-z-biologii-p-podstawowy,1475580,6963
to jakas biologia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to dał te odp?? przecież to biologia!!!!!!!! pomysłowość ludzi nie zna granic
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziomek nie wstawiaj tutaj matury z Biologii! weź się ogarnij i czekaj cierpliwie! Ktoś jest jeszcze z któregoś zadania niepewny co do poprawności?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popieram! ogarnij filcoki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam pytanie! jak odpowiedzieliście na pytanie dotyczące PKB, a dokładniej jakie są konsekwencje nie równego PKB w województwach w Polsce??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawać odpowiedzi K***a Pozdr.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tam gdzie bylo te uprzemyslowione obszary wypisac . polnocno wschodnie wybrzeze usa itp. jakie mialy byc odp ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
restrukturyzacja kręgu którego??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######www.mmpoznan.pl/4806/2010/5/13/matu...a?category=news tu narazie tylko wrzucili arkusze.. moze dobrze bedzie widziec przynajmneij oczym sie mowi.. bo jeden mowi B, C inny A, D a ja nei ogarniam .. ;d nie pamietam o co come'on
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czekamy na gegre wstawcie gegre ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bakaalia napisał:
mam pytanie! jak odpowiedzieliście na pytanie dotyczące PKB, a dokładniej jakie są konsekwencje nie równego PKB w województwach w Polsce??
1 migracje ludności między wojedzówdztwami 2niezadowolenie ludzi w województw z nizszym PKB, co prowadzi do przestępczości i patologii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 20

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...